lewyPanelTop
 

Korona Piastów

Rezydencję TRZY KORONY tworzą trzy budynki nawiązujące do stylu zabytkowej architektury uzdrowiskowej części miasta.

Realizację projektu rezydencja TRZY KORONY, mieszczącego się przy ulicy Uzdrowiskowej, rozpoczęto w lipcu 2004 roku, a w lipcu 2005 roku zakończono pierwszy etap, oddając do użytku pierwszy budynek: KORONA PIASTÓW.

Wewnątrz, mieści się pięćdziesiąt jeden apartamentów o powierzchni od 21 do 120 m2. Przy budynku, umiejscowiono również platformę dla osób niepełnosprawnych, którą można dostać się na "zielony taras" kompleksu lub do pasażu w kondygnacji przyziemnej. Do dyspozycji lokatorów jest również winda, podziemny garaż oraz miejsca postojowe. Z górnych pięter rozciąga się widok na morze, a nadmorska, szeroka, piaszczysta plaża oddalona jest o 100 metrów.

Niewątpliwie największą atrakcją jest lokalizacja budynku w dzielnicy nadmorskiej, z doskonałą komunikacją w każdym kierunku miasta. Cicha i spokojna dzielnica oddalona od zgiełku stwarza doskonałe warunki do wypoczynku.

Liczne kawiarnie, restauracje, urokliwa promenada z wieloma atrakcjami z pewnością stanowią dodatkowy atut dla wszystkich odwiedzających KORONĘ PIASTÓW.

Rezydencja KORONA PIASTÓW została nominowana do Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujścia "TRYTON" w roku 2005 w kategorii "Obiekt Roku".

Galeria zdjęć

  • DSC_0119
  • DSC_0128
  • DSC_0130
  • DSC_0313
  • DSC_0343
2012 © DOM INWEST Sp. J.Projekt i wykonanie: FN-Serwis Sp. J. - Wszelkie prawa zastrzeżone.