lewyPanelTop
 

Korona Jagiellonów

Rezydencję TRZY KORONY tworzą trzy budynki nawiązujące do stylu zabytkowej architektury uzdrowiskowej części miasta.

W czerwcu 2005 roku, rozpoczęto budowę drugiego budynku osiedla TRZY KORONY - KORONĘ JAGIELLONÓW. W lipcu 2006 roku budynek został oddany do użytku.

Pięć kondygnacji i pięćdziesiąt pięć ekskluzywnych apartamentów o powierzchni od 21 do 150 m2 z możliwością elastycznego łączenia i planowania mieszkań to niepowtarzalny atut nieruchomości. Wszystkie apartamenty wyposażone są w dostęp do telewizji kablowej i internetu, linii telefonicznej oraz domofon. W budynku znajduje się nowoczesna, szybka winda z oszkloną ścianą, pralnia dla lokatorów, odkurzacz centralny oraz podziemny parking. Budynek położony jest 100 metrów od morza i nadmorskiej plaży, oraz w bezpośredniej bliskości świnoujskiej promenady co zapewnia stały dostęp do licznych atrakcji. Spokój, nastrojowe kawiarenki oraz restauracje ,smażalnie ryb i stoiska z morskim bursztynem stwarzają niepowtarzalny klimat i są gwarancją komfortu, relaksu i miłych wspomnień.

KORONA JAGIELLONÓW została nominowana do Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujścia "TRYTON" w roku 2006 w kategorii "Obiekt Roku".

Galeria zdjęć

  • DSC_0141
  • DSC_0147
  • DSC_0148
  • DSC_0151
  • DSC_0328
2012 © DOM INWEST Sp. J.Projekt i wykonanie: FN-Serwis Sp. J. - Wszelkie prawa zastrzeżone.